Blisko 10 lat temu założyliśmy swoje pierwsze prywatne konta na facebooku. Na samym początku nie sądziliśmy, że przełożą się na coś więcej niż sprawdzanie co słychać u znajomych. Przez dekadę zgłębiliśmy temat i poznaliśmy możliwości, które dają media społecznościowe. Rozwinęliśmy wiele projektów internetowych – od wypromowania ponad stu imprez rozrywkowych, przez budowę kilkudziesięciu fanpage’y, setek grup i dużych społeczności do stworzenia rozpoznawalnego bloga i przeprowadzania działań rekrutacyjnych i sprzedażowych. Zdaliśmy sobie sprawę, że kluczem naszego sukcesu była wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy studiując media społecznościowe.

Dziś, mając za sobą ów bagaż doświadczeń i będąc przyzwyczajonym do ciągłych zmian robimy to co robiliśmy wcześniej – tyle, że dla naszych Klientów.

Jeśli szukasz kogoś, kto zbuduje dla Twojej firmy strategię promocji w mediach społecznościowych to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w kampaniach marketingowych, dzięki którym: zwiększysz przychody w firmie, zbudujesz świadomość marki i przeskalujesz swój projekt.

Coconut Agency. Pokazujemy, że to co trudne, może być łatwe. Zapraszamy do kontaktu.