Influencer marketing

Chciałbyś wypromować swój produkt lub usługę i zyskać nowych klientów?

Współpraca z influencerem może Ci w tym pomóc!

Zasób 8

Cele i strategia

Przeanalizujemy potrzeby Twojej marki, grupy odbiorców i wyznaczymy najważniejsze cele. Na ich podstawie opracujemy szczegółową strategię działań, dopasowując platformy i narzędzia do specyfiki branży, w której działasz. Przygotujemy plan kampanii reklamowych wraz z podziałem budżetu marketingowego i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Zasób 6

Baza influencerów

Zbadamy rynek twórców internetowych i przygotujemy dopasowaną bazę influencerów, z którymi współpraca przyniesie najlepsze efekty dla Twojej marki. Nie poprzestaniemy na zwykłej liście nazwisk w Excelu – pójdziemy znacznie dalej! Wybierzemy twórców, którzy skupiają wokół siebie silną i lojalną społeczność oraz tych, których wizerunek i sposób autoprezentacji w mediach społecznościowych, będzie trafiał do Twojej grupy odbiorców. Pomożemy Ci wybrać influencerów, których działalność opiera się na wiarygodności, autentyczności i kreatywności. Skontaktujemy się z wybranymi osobami, przedstawiając możliwości współpracy.

Zasób 7

Kampanie reklamowe

Rozpoczynając działania reklamowe, będziemy koordynować cały przebieg współpracy z influencerami. Szybki przegląd statystyk to nie wszystko, dlatego regularnie będziemy kontrolować uzyskiwane wyświetlenia, zasięgi, kliknięcia linku, przejścia do strony docelowej itd., reakcje odbiorców danego influencera, a także komentarze Twoich odbiorców, tak aby dostosowywać strategię działania do bieżącej sytuacji. Przygotujemy plan B (a nawet C!), tak aby być gotowym na różne ewentualności.

Sprawdź opinie naszych Klientów

Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

Udział działań poprzez Social Media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.

Dlaczego Coconut Agency?

Bezpośredni kontakt z Twoim specjalistą 

Nasi Klienci oceniają naszą responsywność 9/10. Masz stały kontakt z jednym dedykowanym specjalistą. Odpowiadamy w ciągu 24h.

Proaktywność

Wychodzenie z inicjatywą, to nasz świadomy proces, który wymusza rozwój Twojej firmy. Możesz liczyć na regularność w generowaniu nowych pomysłów i ulepszeń.

Transparentność

Ty jesteś właścicielem profili firmowych oraz konta reklamowego, a co za tym idzie, masz stały dostęp, wgląd i kontrolę nad pracą agencji. Żadnego pomysłu nie wdrożymy bez wcześniejszej konsultacji z Tobą.

Holistyczne podejście

Działania z zakresu influencer marketingu to nie jedyna część sukcesu. Spojrzymy na Twój biznes z szerszej perspektywy. Wiemy, jak ważna jest regularna aktywność w social mediach, dlatego doradzimy Ci także w pozostałych kwestiach, takich jak np. analityka, działania wizerunkowe oraz kampanie sprzedażowe.

Jak wygląda start współpracy?

Nawiąż z nami kontakt wypełnij formularz lub napisz na wspolpraca@coconutagency.pl

Umówimy się na rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję, przeprowadzimy badanie Twoich potrzeb, poznamy lepiej firmę i Twoje najważniejsze cele

Opracujemy ofertę szytą na miarę, dopasowaną do potrzeb Twojej marki i specyfiki branży

Po Twojej akceptacji podpiszemy umowę

Start działań! Przygotujemy strategię komunikacji oraz zaproponujemy konkretne działania wizerunkowe

Zaufali nam!

Zaufali nam!

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Skontaktuj się z nami już teraz!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 1,5 godziny w dni robocze między 9:00 a 17:00.

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Nazwa firmy*

  Jak możemy Cię wesprzeć?*

  Co chcesz osiągnąć współpracując z Coconut Agency?*

  Jakim miesięcznym budżetem dysponujesz, żeby to osiągnąć?*

  Zakres szkolenia:*
  FacebookInstagramLinkedInTwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?*

  Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera
  Wiadomość:

  Zakres szkolenia:*
  FacebookInstagramLinkedIn(X)TwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Coconut Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.*
  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych. W tym informacje na temat marketingu internetowego oraz oferty Coconut Agency.*

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist