Na podstawie 95 opinii.
Sebastian Czajkowski
Sebastian Czajkowski
2022-03-09
Bardzo fajny audyt konta na FB. Serdecznie polecam firmę. 🙂
Kamil Dudziński
Kamil Dudziński
2022-02-18
Coconut Agency to przede wszystkim bardzo zaangażowani ludzie, którzy znają się na tym co robią. Nie obiecują cudów i niemożliwego, tylko dostarczają konkretne wyniki i za to ich bardzo cenię 🙂
Justyna
Justyna
2022-02-11
Polecam konsultacje z agencją. Miło, profesjonalnie, wiele cennych rad gotowych od razu do wdrożenia. Polecam serdecznie
Monika Walkiewicz
Monika Walkiewicz
2021-12-20
Polecam agencję z czystym sumieniem. We współpracy z Coconut Agency przeprowadziłam pierwszy webinar. Jestem bardzo zadowolona.
Magda Lubańska
Magda Lubańska
2021-10-26
Polecam tę agencję zrówno tym, którzy sami chcą zacząć przygodę z social mediami (dobrze szkolą) jak i tym, którzy chcą powierzyć to zadanie komuś (wiedzą co robią) Profesjinalny młody zespół
ania abramek
ania abramek
2021-10-25
Serdecznie polecam webinary z dużą ilością przydatnej wiedzy i super szkolenia na pewno jeszcze skorzystam . Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie, super podejście do klienta, pozytywne nastawienie i bardzo miła atmosfera. Czego chcieć więcej. Po prostu nic tylko polecać dalej, naprawdę warto.
Katarzyna Seredin-Kolarczyk
Katarzyna Seredin-Kolarczyk
2021-10-22
Doskonałe, nieodpłatne webinary, kawał przydatnej i gotowej do wykorzystania wiedzy, odpowiedź na wszelkie pytania, pomoc w rozwiązaniu problemów. Jestem absolutnie zachwycona i czekam na kolejne dawki praktycznej wiedzy, gotowej do wykorzystania w praktyce.
Opinie w Google Coconut Agency

Z roku na rok grono naszych partnerów biznesowych stale rośnie, a wraz z nim nasz kokosowy zespół specjalistów. Dobra opinia na rynku marketingu internetowego i zaufanie obecnych klientów przekłada się na coraz większą liczbę rekomendacji, jakie otrzymujemy. Sprawdź referencje, jak wygląda współpraca z Coconut Agency!

Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

Zasób 172

Udział działań poprzez social media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. 

Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? 

Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.

Michał 

Prezes zarządu IPMB Management 

Zasób 172

Zasób 172
Opinia o agencji Coconut Agency

Kilkunastomiesięczna współpraca z tymi mega pozytywnymi ludźmi była dla naszego zespołu czystą przyjemnością. Ich wkład, pomysłowość i kreatywność przyczyniły się do polepszenia pozycji marki w mediach społecznościowych, zwiększyły ilość leadów i dały nam nowe możliwości współpracy. Planowanie postów odbywało się w sposób bardzo poukładany, zorganizowany, a nasze ustalenia zawsze były przemyślane i na czas. Kampanie reklamowe były wisienką na torcie naszej współpracy. Zdecydowanie polecamy z czystym sumieniem!

Bartosz Firmanty
EkoEnergia Polska

Opinia o agencji Coconut Agency

W związku z realizacją projektu „Umbrella-Boosting cross-border cooperation capacities of local actors in South Batlic Sea” dofinansowanego ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, postanowiliśmy skorzystać z pomocy agencji reklamowej Coconut Agency. Celem promocji była konferencja podsumowująca nasz trzyletni projekt oraz przekazanie naszym odbiorcom – małym organizacjom z 5 krajów bałtyckich maksimum informacji o rezultatach projektu. Współpraca z Agencją Coconut była bardzo dobra – wyróżnia ich terminowość, duże zaangażowanie, gwarantują wysoką jakość grafik i materiałów na social media oraz przede wszystkim słuchają klienta. Dzięki współpracy z Agencją Coconut otrzymaliśmy profesjonalną kampanię promującą nasz finalny event, bardzo dziękujemy.

Magda Leszczyna-Rzucidło
Euroregion Bałtyk

Opinia o agencji Coconut Agency

Współpracuję z agencją Coconut od dwóch lat i niezmiennie jestem zadowolona 🙂
Ten Zespół jest gwarancją dobrze zrobionej roboty, więc jeśli szukasz agencji marketingowej, która doradzi, profesjonalnie poprowadzi kampanie czy szkolenie marketingowe dla Twojego Zespołu, a na koniec wyśle przejrzysty raport z wykonanych działań, to właśnie to wszystko znalazłeś 🙂

Elżbieta Bańka
Quest For English

Opinia o agencji Coconut Agency

Współpracujemy od kilkunastu miesięcy z agencją Coconut Agency i to co robią, to naprawdę są „kokosy”. Świetnie przemyślane kampanie reklamowe, zarówno te kilkudniowe jak i kilkumiesięczne. Indywidualne podejście oraz rzetelność. Z czystym sumieniem można Ich polecić, bo naprawdę znają się na tym jak żadna inna firma!

Mateusz Herian
KIELGO

Opinia o agencji Coconut Agency

Wiele firm usługowych chwali się, że to co ich napędza to chęć pomocy klientom… i na tym koniec. W przypadku Coconut Agency jest odwrotnie… Oni nie mówią, tylko po prostu to robią! Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc Pani Joannie Kropisz – Reguła za fenomenalne wsparcie i pomoc. Polecam współpracę, która może przynieść kokosy wszystkim zainteresowanym stronom.

Krzysztof Jankowski

Opinia o agencji Coconut Agency

Nasza biblioteka współpracowała z firmą Coconut Agency i z pełnym uznaniem możemy polecić tych fachowców. Młodzi, energetyczni i kompetentni. Z cierpliwością tłumaczyli, wprowadzali w szczegóły, krok po kroku i pełnym zaangażowaniem. Dzięki Coconut Agency wprowadziliśmy w czyn wszystkie zamierzenia i wyciągaliśmy wnioski z wszelkich przekazywanych nam sugestii. Z chęcią powrócimy do współpracy!

Biblioteka Bemowo

Opinia o agencji Coconut Agency

Świetna agencja! Miałam okazję współpracować z Coconut Agency przy tworzeniu marki na rynku nieruchomości (PRS). Przygotowali dokładną analizę oraz opracowali skuteczną strategię i kampanię. Cały team był zawsze bardzo pomocny i kreatywny, a przede wszystkim bardzo szybki w działaniu. Jestem bardzo zadowolona z całej współpracy i bardzo polecam Coconut 🙂

Kasia Meredyk
LivUp

Opinia o agencji Coconut Agency

Serdecznie polecam! Jestem po szkoleniu, Pani trener Martyna to prawdziwy specjalista! Zaangażowana, pomocna. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie kwestie. Z pewnością polecę agencję i Panią Martynę w przyszłości. Kokoski – bądźcie dumni, że macie w zespole, tak kompetentnego pracownika 🙂 polecam.

Karolina Adamina Tyblewska
Mała Zosia – wszystko dla dzieci

Opinia o agencji Coconut Agency

Rzetelna agencja, zmotywowana do osiągania sukcesu wraz z klientem.

Hanna Zasada
CzerwonaMaszyna.pl

Opinia o agencji Coconut Agency

Polecam współpracę z Coconut Agency. Prowadzone przez nich działania reklamowe są skuteczne, a otwartość, kontakt i podejście do współpracy jest pełne profesjonalizmu.

Jakub Papuga

Opinia o agencji Coconut Agency

Od 1 lipca 2019 roku współpracujemy przy obsłudze mediów społecznościowych marki Karta Tatrzańska z agencją Coconut Agency.

Poprzez kompleksowe działania reklamowe i profesjonalną obsługę profilu naszej marki na portalu Facebook, Coconut Agency przyczyniło się do znacznego wzrostu polubień i aktywności na naszej stronie na Facebooku.

Nie ulega wątpliwości, że specjaliści Coconut Agency posiadają ogromną wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i skutecznie używają jej, planując efektywne działania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji, a także ze sprawnego i owocnego kontaktu z nią. 

Z pełnym zaufaniem rekomenduję Coconut Agency jako rzetelnego partnera w promocji marek w mediach społecznościowych.

Bogusław Żyła
Karta Tatrzańska

Opinia o agencji Coconut Agency

Agencja Coconut Agency zrealizowała dla nas dwudniowe, zamknięte szkolenie z prowadzenia fanpage firmowego na Facebooku. Dzięki wcześniejszej analizie warsztat był dopasowany do naszych potrzeb. Zaprezentowana teoria, uzupełniona o wiele przykładów pozwoliła nam lepiej zrozumieć zagadnienia z tego zakresu. Oprócz mnóstwa inspiracji, otrzymaliśmy konkretne wskazówki i przydatne narzędzia, które ułatwią nam działanie w Social Mediach. Duże znaczenie miało również zaangażowanie i energia Trenerki. Wszyscy uczestnicy pozytywnie wypowiadali się o szkoleniu. Od razu zaczęliśmy wdrażać w życie zdobytą wiedzę. Polecamy 🙂

Klaudia Piechowiak
Polipol

Opinia o agencji Coconut Agency

No potrafią w te marketingi, potrafią… 😉 Jako zadowolony klient polecam usługi Coconutów w zakresie obsługi social mediów oraz realizacji działań marketingowych. Mają rozsądne ceny, bardzo dobrą jakość obsługi, szybki kontakt. Można liczyć na realizację bieżących projektów oraz wsparcie w planowaniu strategii marketingowej.

Szymon Mrugała
Ekspert Finansowy

Opinia o agencji Coconut Agency

Social Media to wymagające kanały komunikacji. Do skutecznego poruszania się w tych obszarach potrzeba doświadczenia i świeżości, a to trudne do pogodzenia zestawienie. Twórcom Coconut Agency udaje się ta sztuka. Merytoryczność, terminowość, stała gotowość do reagowania na szybkie zmiany priorytetów zleceniodawcy, serdeczna komunikacja – to cechy, które pozostaną wspomnieniem z naszej współpracy. 

Polecamy ten zespół młodych ludzi z dobrą energią i otwartymi umysłami.

Dyrektor Działu Marketingu
Pupil Foods Sp. z o.o.