Monika Pióro
Monika Pióro
2023-04-04
Miałam okazję współpracować z zespołem Coconut Agency przy orgaznizacji eventu, na którym jedną z prelegentek była Dominika, team liderka . Pomijając już kwestię merytorycznej i ciekawej prezentacji, która ewidentnie była ciekawa dla odbiorców i ukazała profesjonalizm i doświadczenie prezentującej - sama współpraca zdecydowanie na plus. Szybki i łatwy kontakt, wszystkie przygotowania dopięte na ostatni guzik o wiele wcześniej, więc o nim nie trzeba było martwić się na ostatnią chwilę. Dodatkowo na samym evencie pojawiło się wiele osób z zespołu, dzięki czemu widać, że jest to zgrany i lubiący się zespół, no i przede wszystkim super ludzie 🙂 Zdecydowanie polecam, solidna firma 🙂
Elżbieta Muszyńska
Elżbieta Muszyńska
2023-04-03
Świetnie szkolenie i konsultacje.
Beata Markiewicz
Beata Markiewicz
2023-03-31
Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pracy, przygotowywania materiałów i publikacji. Wygodna praca i szybka, bezproblemowan komunikacja. Szczerze polecam firmę Coconut Agency zarówno w kwestii przygotowania strategii obsługi social mediów i kampanii reklamowych.
Patryk Malaga
Patryk Malaga
2023-03-28
Polecam serdecznie. Dużo merytoryki, świetny kontakt i łatwość w znalezieniu wspólnego języka. Miałem okazję pracować z Panią Dominiką i mogę zdecydowanie polecić współpracę
Paweł Żygliński
Paweł Żygliński
2023-03-27
Młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Profesjonalne podejście do wszystkich zagadnień i masa praktycznej wiedzy. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim.
Grzegorz Tomporowski
Grzegorz Tomporowski
2023-03-27
Miałem przyjemność tu pracować i nadal współpracuję przy różnych projektach. Świetny, zaangażowany zespół złożony ze specjalistów w swoich dziedzinach, bardzo dobra komunikacja i ogromna wiedza z zakresu marketingu i social media - to jest to na co można liczyć współpracując z Coconut Agency. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę agencyjną jak i szkolenia.
Patrycja Habrat
Patrycja Habrat
2023-03-17
Super polecamy .
MuzHPtv
MuzHPtv
2023-03-09
Agencja Coconut przeprowadziła szkolenie dla pracowników Muzeum Historii Polski z prowadzenia profili na YouTube, TikToku oraz Facebooku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Szkolenie było ciekawe, w atmosferze sprzyjającej uczeniu się.
Olga Żaryn
Olga Żaryn
2023-03-09
Jako szkoleniowiec pracowałam z wieloma firmami. Na tym tle Kokosy wyróżniają się szczególnie, głównie z powodu świetnej współpracy. Poza tym agencja wspiera na każdym etapie realizacji projektu, więc praca z nią to czysta przyjemność.
sebastian cieślak
sebastian cieślak
2023-03-08
Szkolenie dedykowane z reklamy na social mediach na najwyższym poziomie. Dziękuję Pani Beacie za profesjonalne podejście i przygotowanie szkolenia pod nasz produkt. Szkolenie dedykowane zdecydowanie warte jest swojej ceny, zdecydowanie przynosi efekty i skuteczność reklam.
Opinie w Google Coconut Agency

Z roku na rok grono naszych partnerów biznesowych stale rośnie, a wraz z nim nasz kokosowy zespół specjalistów. Dobra opinia na rynku marketingu internetowego i zaufanie obecnych klientów przekłada się na coraz większą liczbę rekomendacji, jakie otrzymujemy. Sprawdź referencje, jak wygląda współpraca z Coconut Agency!

Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

Zasób 172

Udział działań poprzez social media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. 

Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? 

Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.

Michał 

Prezes zarządu IPMB Management 

Zasób 172

Zasób 172
Opinia o agencji Coconut Agency

Kilkunastomiesięczna współpraca z tymi mega pozytywnymi ludźmi była dla naszego zespołu czystą przyjemnością. Ich wkład, pomysłowość i kreatywność przyczyniły się do polepszenia pozycji marki w mediach społecznościowych, zwiększyły ilość leadów i dały nam nowe możliwości współpracy. Planowanie postów odbywało się w sposób bardzo poukładany, zorganizowany, a nasze ustalenia zawsze były przemyślane i na czas. Kampanie reklamowe były wisienką na torcie naszej współpracy. Zdecydowanie polecamy z czystym sumieniem!

Bartosz Firmanty
EkoEnergia Polska

Opinia o agencji Coconut Agency

W związku z realizacją projektu „Umbrella-Boosting cross-border cooperation capacities of local actors in South Batlic Sea” dofinansowanego ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, postanowiliśmy skorzystać z pomocy agencji reklamowej Coconut Agency. Celem promocji była konferencja podsumowująca nasz trzyletni projekt oraz przekazanie naszym odbiorcom – małym organizacjom z 5 krajów bałtyckich maksimum informacji o rezultatach projektu. Współpraca z Agencją Coconut była bardzo dobra – wyróżnia ich terminowość, duże zaangażowanie, gwarantują wysoką jakość grafik i materiałów na social media oraz przede wszystkim słuchają klienta. Dzięki współpracy z Agencją Coconut otrzymaliśmy profesjonalną kampanię promującą nasz finalny event, bardzo dziękujemy.

Magda Leszczyna-Rzucidło
Euroregion Bałtyk

Opinia o agencji Coconut Agency

Współpracuję z agencją Coconut od dwóch lat i niezmiennie jestem zadowolona 🙂
Ten Zespół jest gwarancją dobrze zrobionej roboty, więc jeśli szukasz agencji marketingowej, która doradzi, profesjonalnie poprowadzi kampanie czy szkolenie marketingowe dla Twojego Zespołu, a na koniec wyśle przejrzysty raport z wykonanych działań, to właśnie to wszystko znalazłeś 🙂

Elżbieta Bańka
Quest For English

Opinia o agencji Coconut Agency

Współpracujemy od kilkunastu miesięcy z agencją Coconut Agency i to co robią, to naprawdę są „kokosy”. Świetnie przemyślane kampanie reklamowe, zarówno te kilkudniowe jak i kilkumiesięczne. Indywidualne podejście oraz rzetelność. Z czystym sumieniem można Ich polecić, bo naprawdę znają się na tym jak żadna inna firma!

Mateusz Herian
KIELGO

Opinia o agencji Coconut Agency

Wiele firm usługowych chwali się, że to co ich napędza to chęć pomocy klientom… i na tym koniec. W przypadku Coconut Agency jest odwrotnie… Oni nie mówią, tylko po prostu to robią! Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc Pani Joannie Kropisz – Reguła za fenomenalne wsparcie i pomoc. Polecam współpracę, która może przynieść kokosy wszystkim zainteresowanym stronom.

Krzysztof Jankowski

Opinia o agencji Coconut Agency

Nasza biblioteka współpracowała z firmą Coconut Agency i z pełnym uznaniem możemy polecić tych fachowców. Młodzi, energetyczni i kompetentni. Z cierpliwością tłumaczyli, wprowadzali w szczegóły, krok po kroku i pełnym zaangażowaniem. Dzięki Coconut Agency wprowadziliśmy w czyn wszystkie zamierzenia i wyciągaliśmy wnioski z wszelkich przekazywanych nam sugestii. Z chęcią powrócimy do współpracy!

Biblioteka Bemowo

Opinia o agencji Coconut Agency

Świetna agencja! Miałam okazję współpracować z Coconut Agency przy tworzeniu marki na rynku nieruchomości (PRS). Przygotowali dokładną analizę oraz opracowali skuteczną strategię i kampanię. Cały team był zawsze bardzo pomocny i kreatywny, a przede wszystkim bardzo szybki w działaniu. Jestem bardzo zadowolona z całej współpracy i bardzo polecam Coconut 🙂

Kasia Meredyk
LivUp

Opinia o agencji Coconut Agency

Serdecznie polecam! Jestem po szkoleniu, Pani trener Martyna to prawdziwy specjalista! Zaangażowana, pomocna. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie kwestie. Z pewnością polecę agencję i Panią Martynę w przyszłości. Kokoski – bądźcie dumni, że macie w zespole, tak kompetentnego pracownika 🙂 polecam.

Karolina Adamina Tyblewska
Mała Zosia – wszystko dla dzieci

Opinia o agencji Coconut Agency

Rzetelna agencja, zmotywowana do osiągania sukcesu wraz z klientem.

Hanna Zasada
CzerwonaMaszyna.pl

Opinia o agencji Coconut Agency

Polecam współpracę z Coconut Agency. Prowadzone przez nich działania reklamowe są skuteczne, a otwartość, kontakt i podejście do współpracy jest pełne profesjonalizmu.

Jakub Papuga

Opinia o agencji Coconut Agency

Od 1 lipca 2019 roku współpracujemy przy obsłudze mediów społecznościowych marki Karta Tatrzańska z agencją Coconut Agency.

Poprzez kompleksowe działania reklamowe i profesjonalną obsługę profilu naszej marki na portalu Facebook, Coconut Agency przyczyniło się do znacznego wzrostu polubień i aktywności na naszej stronie na Facebooku.

Nie ulega wątpliwości, że specjaliści Coconut Agency posiadają ogromną wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i skutecznie używają jej, planując efektywne działania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji, a także ze sprawnego i owocnego kontaktu z nią. 

Z pełnym zaufaniem rekomenduję Coconut Agency jako rzetelnego partnera w promocji marek w mediach społecznościowych.

Bogusław Żyła
Karta Tatrzańska

Opinia o agencji Coconut Agency

Agencja Coconut Agency zrealizowała dla nas dwudniowe, zamknięte szkolenie z prowadzenia fanpage firmowego na Facebooku. Dzięki wcześniejszej analizie warsztat był dopasowany do naszych potrzeb. Zaprezentowana teoria, uzupełniona o wiele przykładów pozwoliła nam lepiej zrozumieć zagadnienia z tego zakresu. Oprócz mnóstwa inspiracji, otrzymaliśmy konkretne wskazówki i przydatne narzędzia, które ułatwią nam działanie w Social Mediach. Duże znaczenie miało również zaangażowanie i energia Trenerki. Wszyscy uczestnicy pozytywnie wypowiadali się o szkoleniu. Od razu zaczęliśmy wdrażać w życie zdobytą wiedzę. Polecamy 🙂

Klaudia Piechowiak
Polipol

Opinia o agencji Coconut Agency

No potrafią w te marketingi, potrafią… 😉 Jako zadowolony klient polecam usługi Coconutów w zakresie obsługi social mediów oraz realizacji działań marketingowych. Mają rozsądne ceny, bardzo dobrą jakość obsługi, szybki kontakt. Można liczyć na realizację bieżących projektów oraz wsparcie w planowaniu strategii marketingowej.

Szymon Mrugała
Ekspert Finansowy

Opinia o agencji Coconut Agency

Social Media to wymagające kanały komunikacji. Do skutecznego poruszania się w tych obszarach potrzeba doświadczenia i świeżości, a to trudne do pogodzenia zestawienie. Twórcom Coconut Agency udaje się ta sztuka. Merytoryczność, terminowość, stała gotowość do reagowania na szybkie zmiany priorytetów zleceniodawcy, serdeczna komunikacja – to cechy, które pozostaną wspomnieniem z naszej współpracy. 

Polecamy ten zespół młodych ludzi z dobrą energią i otwartymi umysłami.

Dyrektor Działu Marketingu
Pupil Foods Sp. z o.o.