Szkolenia otwarte

Podczas takiego szkolenia poznasz specyfikę i możliwości danego kanału social media, zyskasz umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania profilami na Facebooku, Instagramie, LinkedInie oraz Twitterze, a także TikToku.

Szkolenia otwarte

Podczas takiego szkolenia poznasz specyfikę i możliwości danego kanału social media, zyskasz umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania profilami na Facebooku, Instagramie, LinkedInie oraz Twitterze, a także TikToku.

Wybierz szkolenie dla siebie!

Nie ma nowych szkoleń otwartych na horyzoncie

Wypatruj ich wkrótce!

Zasób 177

21.09.2022

Zasób 176

22.09.2022

Tymczasem sprawdź nasze szkolenia dedykowane!

Nasze szkolenia w liczbach

+
0
h
Łączna liczba godzin szkoleniowych
+
0
Zrealizowane szkolenia
+
0
Pozytywnych opinii 5.0 w Google
Na podstawie 95 opinii.
Sebastian Czajkowski
Sebastian Czajkowski
2022-03-09
Bardzo fajny audyt konta na FB. Serdecznie polecam firmę. :)
Kamil Dudziński
Kamil Dudziński
2022-02-18
Coconut Agency to przede wszystkim bardzo zaangażowani ludzie, którzy znają się na tym co robią. Nie obiecują cudów i niemożliwego, tylko dostarczają konkretne wyniki i za to ich bardzo cenię :)
Justyna
Justyna
2022-02-11
Polecam konsultacje z agencją. Miło, profesjonalnie, wiele cennych rad gotowych od razu do wdrożenia. Polecam serdecznie
Monika Walkiewicz
Monika Walkiewicz
2021-12-20
Polecam agencję z czystym sumieniem. We współpracy z Coconut Agency przeprowadziłam pierwszy webinar. Jestem bardzo zadowolona.
Magda Lubańska
Magda Lubańska
2021-10-26
Polecam tę agencję zrówno tym, którzy sami chcą zacząć przygodę z social mediami (dobrze szkolą) jak i tym, którzy chcą powierzyć to zadanie komuś (wiedzą co robią) Profesjinalny młody zespół
ania abramek
ania abramek
2021-10-25
Serdecznie polecam webinary z dużą ilością przydatnej wiedzy i super szkolenia na pewno jeszcze skorzystam . Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie, super podejście do klienta, pozytywne nastawienie i bardzo miła atmosfera. Czego chcieć więcej. Po prostu nic tylko polecać dalej, naprawdę warto.
Katarzyna Seredin-Kolarczyk
Katarzyna Seredin-Kolarczyk
2021-10-22
Doskonałe, nieodpłatne webinary, kawał przydatnej i gotowej do wykorzystania wiedzy, odpowiedź na wszelkie pytania, pomoc w rozwiązaniu problemów. Jestem absolutnie zachwycona i czekam na kolejne dawki praktycznej wiedzy, gotowej do wykorzystania w praktyce.

Potrzebujesz spersonalizowanego wsparcia?

Realizujemy także szkolenia dedykowane, gdzie bierzemy na warsztat profile tylko Twojej firmy i pokazujemy krok po kroku jak ożywić social media, aby były skutecznym narzędziem promocji. Przyjedziemy do siedziby Twojej firmy i przeszkolimy Twój zespół na “żywym organizmie” według aktualnych potrzeb.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte przeznaczone są dla osób zainteresowanych marketingiem internetowym. Nie ma znaczenia, czy posiadasz już doświadczenie w pracy z tego zakresu, czy jesteś dopiero na początku swojej ścieżki – dzięki udziałowi w szkoleniu otwartym poznasz fundamentalne zasady działania w social mediach, uporządkujesz swoją wiedzę i zyskasz wiele cennych rad od doświadczonych specjalistów, pracujących w branży od lat. 

Informacje na temat szkoleń otwartych regularnie zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku, LinkedIn oraz na stronie internetowej.   

Szkolenia otwarte odbywają się w formie online. 

Szkolenia otwarte zazwyczaj odbywają się w godzinach pomiędzy 9 a 16. 

Przygotowując się do szkolenia otwartego, polecamy przygotować coś do notowania, a także szklankę wody, ponieważ nawodnienie jest niezwykle ważne szczególnie w trakcie przyswajania wiedzy. 🙂 

Tak, po ukończeniu szkolenia otwartego każdemu uczestnikowi wystawiamy imienny certyfikat.

Nie jesteś pewien które szkolenie jest dla Ciebie najlepsze? Napisz do nas! Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie!

Wypełnij formularz,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej:

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Nazwa firmy*

  Jak możemy Cię wesprzeć?*

  Co chcesz osiągnąć współpracując z Coconut Agency?*

  Jakim miesięcznym budżetem dysponujesz, żeby to osiągnąć?*
  Zakres szkolenia:
  FacebookInstagramLinkedInTwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?
  Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera
  Wiadomość:
  Wiadomość:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Coconut Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist