Kampanie Reklamowe PPC

– Kampanie Facebook Ads & Google Ads

W jaki sposób wyskalujemy Twój biznes?

Zasób 137

Kampanie Facebook Ads

Jakie są korzyści reklamy na Facebooku? Zacznij trafiać ze swoim przekazem reklamowym do precyzyjnie wybranej grupy docelowej. Zaufaj algorytmowi Facebooka i skorzystaj z targetowania po zainteresowaniach, lokalizacji i demografii. Formaty graficzne i filmy po prostu przyciągają uwagę, co realnie buduje świadomość marki wśród klientów i zwiększają sprzedaż.

Zasób 135

Kampanie Google Ads (dawniej AdWords)

Zastanawiasz się nad inwestycją w kampanie Google Ads? Zacznij wyświetlać reklamy właściwym osobom we właściwym miejscu i czasie. Google Ads to system, który oferuje wiele różnych formatów reklamy, takich jak reklama w sieci wyszukiwania, kampanie produktowe, reklama na YouTube, czy zaawansowany remarketing.

Zasób 136

Kampanie LinkedIn Ads

Celujesz z ofertą B2B do profesjonalistów i liderów w Twojej branży? Kierowanie kampanii do wąskiej grupy osób z tej samej dziedziny nie zawsze jest łatwe. Jednak dzięki LinkedIn Ads proces jest uproszczony – targetuj reklamę do wybranych stanowisk, poziomu hierarchii i firm o konkretnej nazwie z danej branży.

Zasób 138

Kampanie TikTok Ads

TikTok jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych na świecie, a przy tym jednocześnie angażuje, buduje rozpoznawalność firmy i sprzedaje, tworząc relację z użytkownikami. Nie przegap szansy i zyskaj przewagę nad konkurencją, której jeszcze nie ma na TikToku.

Sprawdź opinie naszych Klientów

Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

Udział działań poprzez Social Media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.

Dlaczego Coconut Agency?

Bezpośredni kontakt z Twoim specjalistą PPC

Nasi Klienci oceniają naszą responsywność 9/10. Masz stały kontakt z jednym dedykowanym specjalistą. Odpowiadamy w ciągu 24h.

Proaktywność

Wychodzenie z inicjatywą, to nasz świadomy proces, który wymusza rozwój Twojej firmy. Możesz liczyć na regularność w generowaniu nowych pomysłów i ulepszeń.

Transparentność

Ty jesteś właścicielem kont reklamowych, a co za tym idzie masz stały dostęp, wgląd i kontrolę nad nad wydawanymi pieniędzmi i pracą agencji.

Holistyczne podejście

Kampanie reklamowe, to nie jedyna część sukcesu. Spojrzymy na Twój biznes i proces zakupu z wyższego poziomu. Wiemy, że liczy się efekt końcowy i doradzimy Ci w temacie wizerunku, czy analityki.

Jak wygląda start współpracy?

Nawiąż z nami kontakt – wypełnij formularz lub napisz na wspolpraca@coconutagency.pl

Umówimy się na rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję, przeprowadzimy badanie Twoich potrzeb i poznamy lepiej firmę

Przeprowadzimy audyt Twoich kont reklamowych i dotychczasowych kampanii

Przygotujemy plan działania, zaproponujemy budżet marketingowy i przedstawimy propozycję współpracy

Po Twojej akceptacji, podpiszemy umowę,
wystartujemy z realizacją i od początku będziemy analizować efekty

Co oznacza status Partnera Google?

Status Partnera Google potwierdza, że agencja maksymalizuje skuteczność poprzez efektywną konfigurację i optymalizację kampanii Google Ads, pod kątem osiągania jak najlepszych wyników.

Zasób 153

Kampanie reklamowe - CASE STUDY

Sklep z odzieżą dla służb mundurowych – obsługa Social Media dla marki Sortmund | Case Study

Jak prowadzić profil sklepu z odzieżą dla służb mundurowych na Facebooku? Przeczytaj artykuł, aby poznać sprawdzone sposoby!

Kampanie Lead Ads na Facebooku – branża fryzjerska | Case Study

Kampanie typu lead ads na Facebooku to niezwykle efektywny sposób pozyskiwania kontaktów. Celem jest zdobycie danych kontaktowych potencjalnych klientów, do czego wystarczą nawet dwa kliknięcia. Możliwości, jakie daje kampania lead ads jest wiele, dlatego warto wykorzystać to i: uzyskać nowe grono odbiorców, rozwinąć sprzedaż i zwiększyć świadomość marki. Jak wygląda praca nad kampanią lead ads w branży fryzjerskiej? Przeczytaj poniższe case study!

Odzież personalizowana dla szkół i uczelni – Obsługa Social Media dla marki REBEL | Case Study

W Coconut Agency przez kilka miesięcy mieliśmy przyjemność prowadzić profile w mediach społecznościowych marki REBEL. Podczas współpracy zajmowaliśmy się świadczeniem usług z zakresu obsługi mediów społecznościowych: Facebooka i Instagrama. 

Zaufali nam

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami już teraz!

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Nazwa firmy*

  Jak możemy Cię wesprzeć?*

  Co chcesz osiągnąć współpracując z Coconut Agency?*

  Jakim miesięcznym budżetem dysponujesz, żeby to osiągnąć?*
  Zakres szkolenia:
  FacebookInstagramLinkedInTwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?
  Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera
  Wiadomość:
  Wiadomość:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Coconut Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.