Płatne kampanie reklamowe

Stworzymy skuteczne kampanie reklamowe PPC, które zwiększą przychody w Twojej firmie!

Chcesz zwiększyć liczbę dokonywanych transakcji, wejść na stronę i zyski ze sprzedaży Twoich produktów lub usług?

Sprawdź w jaki sposób wyskalujemy twój biznes!

Zasób 137

Kampanie Facebook & Instagram Ads

Koniec z przepalaniem budżetu i wyświetlaniem reklam grupie odbiorców, która nie generuje zysku. Zacznij trafiać ze swoim przekazem reklamowym do precyzyjnie wybranej grupy docelowej. Zaufaj algorytmowi Facebooka oraz Instagrama i skorzystaj z targetowania po zainteresowaniach, lokalizacji i demografii. W kampaniach reklamowych wykorzystamy najlepsze formaty graficzne, chwytliwe teksty oraz materiały wideo, które przyciągają uwagę, a tym samym generują sprzedaż.

Zasób 135

Kampanie Google Ads (dawniej AdWords)

Zacznij wyświetlać reklamy Twojej marki odpowiednim osobom we właściwym miejscu i czasie. Google Ads to system, który oferuje wiele różnych formatów reklamy, takich jak reklama w sieci wyszukiwania, kampanie produktowe, reklama na YouTube, czy zaawansowany remarketing. Budując skuteczną kampanię reklamową, przeanalizujemy Twoją ofertę oraz grupę odbiorców, a następnie dobierzemy najskuteczniejszy format reklamy, który przyniesie Twojej firmie realne zyski.

Zasób 136

Kampanie LinkedIn Ads

Celujesz z ofertą B2B do profesjonalistów i liderów w Twojej branży? Kierowanie kampanii do wąskiej grupy osób z tej samej dziedziny nie zawsze jest łatwe. Jednak dzięki LinkedIn Ads proces jest uproszczony – stargetujemy reklamę do wybranych stanowisk, poziomu hierarchii i firm o konkretnej nazwie z danej branży, tak aby pozyskać, jak najwięcej tzw. ciepłych leadów.

Zasób 138

Kampanie TikTok Ads

TikTok jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych na świecie. Tworząc kampanie reklamowe na tej platformie, masz szansę angażować, budować rozpoznawalność firmy i sprzedawać, tworząc tym samym silne i trwałe relacje z użytkownikami. Nie przegap szansy i zyskaj przewagę nad konkurencją, której jeszcze nie ma na TikToku!

Zasób 5@2x

Kampanie Pinterest Ads

Wyprzedź konkurencję i postaw na nowatorskie rozwiązania! Pinterest zyskuje coraz większą popularność, jednak wiele firm nadal nie wie, jak działać w tym systemie reklamowym. My potrafimy to robić, a co więcej, wiemy, jak robić to skutecznie! Przygotujemy przyciągające uwagę kreacje reklamowe, z atrakcyjnymi i estetycznymi grafikami, które zostaną zauważone przez potencjalnych klientów do Twojej firmy. Podlinkujemy katalog z Twoimi produktami wraz z informacjami o ich zaletach i cenie, budując świadomość marki i zwiększając konwersję.

Sprawdź opinie naszych Klientów

Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

Udział działań poprzez Social Media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.

Dlaczego Coconut Agency?

Bezpośredni kontakt z Twoim specjalistą PPC

Nasi Klienci oceniają naszą responsywność 9/10. Masz stały kontakt z jednym dedykowanym specjalistą. Odpowiadamy w ciągu 24h.

Proaktywność

Wychodzenie z inicjatywą, to nasz świadomy proces, który wymusza rozwój Twojej firmy. Możesz liczyć na regularność w generowaniu nowych pomysłów i ulepszeń.

Transparentność

Ty jesteś właścicielem kont reklamowych, a co za tym idzie, masz stały dostęp, wgląd i kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi i pracą agencji.

Holistyczne podejście

Kampanie reklamowe, to nie jedyna część sukcesu. Spojrzymy na Twój biznes i proces zakupu z wyższego poziomu. Wiemy, że liczy się także stałe budowanie świadomości marki oraz zaangażowana społeczność fanów, dlatego doradzimy Ci również na temat wizerunku oraz analityki.

Jak wygląda start współpracy?

Nawiąż z nami kontakt wypełnij formularz lub napisz na wspolpraca@coconutagency.pl

Umówimy się na rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję, przeprowadzimy badanie Twoich potrzeb, poznamy lepiej firmę i Twoje najważniejsze cele

Opracujemy ofertę szytą na miarę, dopasowaną do potrzeb Twojej marki i specyfiki branży

Po Twojej akceptacji podpiszemy umowę

Start działań! Przygotujemy strategię działania i zaproponujemy budżet marketingowy

Co oznacza status Partnera Google?

Status Partnera Google potwierdza, że agencja maksymalizuje skuteczność poprzez efektywną konfigurację i optymalizację kampanii Google Ads, pod kątem osiągania jak najlepszych wyników.

Zasób 153

Kampanie reklamowe - CASE STUDY

Sklep z odzieżą dla służb mundurowych – obsługa Social Media dla marki Sortmund | Case Study

Jak prowadzić profil sklepu z odzieżą dla służb mundurowych na Facebooku? Przeczytaj artykuł, aby poznać sprawdzone sposoby!

Kampanie Lead Ads na Facebooku – branża fryzjerska | Case Study

Kampanie typu lead ads na Facebooku to niezwykle efektywny sposób pozyskiwania kontaktów. Celem jest zdobycie danych kontaktowych potencjalnych klientów, do czego wystarczą nawet dwa kliknięcia. Możliwości, jakie daje kampania lead ads jest wiele, dlatego warto wykorzystać to i: uzyskać nowe grono odbiorców, rozwinąć sprzedaż i zwiększyć świadomość marki. Jak wygląda praca nad kampanią lead ads w branży fryzjerskiej? Przeczytaj poniższe case study!

Odzież personalizowana dla szkół i uczelni – Obsługa Social Media dla marki REBEL | Case Study

W Coconut Agency przez kilka miesięcy mieliśmy przyjemność prowadzić profile w mediach społecznościowych marki REBEL. Podczas współpracy zajmowaliśmy się świadczeniem usług z zakresu obsługi mediów społecznościowych: Facebooka i Instagrama. 

Zaufali nam

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami już teraz!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 1,5 godziny w dni robocze między 9:00 a 17:00.

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Nazwa firmy*

  Jak możemy Cię wesprzeć?*

  Co chcesz osiągnąć współpracując z Coconut Agency?*

  Jakim miesięcznym budżetem dysponujesz, żeby to osiągnąć?*

  Zakres szkolenia:*
  FacebookInstagramLinkedInTwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?*

  Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera
  Wiadomość:

  Zakres szkolenia:*
  FacebookInstagramLinkedIn(X)TwitterPinterestTikTokGoogle AdsSEO
  Kiedy chcesz, żeby odbyło się szkolenie?*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Coconut Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.*
  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych. W tym informacje na temat marketingu internetowego oraz oferty Coconut Agency.*

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist

  Martyna Szewczyk

  Sales Specialist